ĶERMEŅA LPG-LIPOMASĀŽA

Vēlaties uzlabot figūru un izskatīties jaunāka? Tādā gadījumā par labāko izvēli kļūs LPG lipomasāža!

LPG tehnoloģija ir izgudrota Francijā. Šī patentēta tehnoloģija ir jaunākais mūsdienīgas aparātu kosmetoloģijas sasniegums, kuras efektivitāti apstiprina daudzi zinātniskie pētījumi. Nesāpīga un komfortabla procedūra ir populāra daudzās pasaules valstīs. Tā iznīcina tauku noguluma vietas, pat tās, kas nepadodas diētām un fiziskiem vingrinājumiem. Visefektīvāk tā cīnās ar celulītu un novērš “apelsīnu mizu”. Veido harmonisku figūru, uzlabo ķermeņa kontūras.

TIKAI skaistuma studijā “Mon Ami”

ESTĒTIKA

TERĀPIJA

SPORTS UN FITNESS

Ar ko “LPG Endermolab” atšķiras no citiem iepriekšējās paaudzes aparātiem?

1

“LPG Cellu M6 Endermolab” ir aprīkots ar inovatīvām tehnoloģijām, kas ļauj efektīvi risināt pilnu ķermeņa un sejas estētikas problēmu spektru.

2

Jaunā masāžas manipulas konstrukcija nodrošina dziļāku zemādas tauku krokas satveršanu, kas divkāršo iedarbības efektivitāti.

3

Masāža par 50-70% palielina lipolītisku (tauku dedzinošu) procedūras iedarbību, ko ir apstiprina zinātniskie pētījumi.

4

Darba kušete ir viegli regulējama, kas sniedz klientam patīkamākas un komfortablas izjūtas seansa laikā.

Kā tas darbojās?

Iedarbības efektivitāte tiek panākta pateicoties unikālai LPG tehnoloģijai, kas nodrošina vienlaicīgu vakuuma-mehānisku trīsdimensiju iedarbību uz visiem ādas un zemādas tauku slāņiem.

Pateicoties nelielai vakuuma aspirācijai aparāta kamera (manipula) satver ādas kroku un ar rolleru palīdzību mīca un “samaļ” zemādas tauku slāni.

Katrs no rolleriem pilda savu programmas uzdevumu, apstrādājot ķermeņa problēmzonas sekojošos režīmos:

Kā rezultātā tiek palielināta asins apgāde problēmzonās, līdz ar to audi sāk saņemt vairāk skābekļa un barības vielu. Vienlaicīgi tiek palielināta arī limfas attece, kā rezultātā tiek izvadītas sabrukušas tauku šūnas un pārējie produkti. Tas veicina zemādas slāņa atjaunošanos, kur tiek palielināta jaunu kolagēna un elastīna šķiedru producēšana, kas nodrošina slaidu un svaigu izskatu.

Kā notiek lipomasāžas procedūra?

Pirms LPG procedūru kursa uzsākšanas speciālists veic diagnostiku un sastāda individuālu plānu vēlama rezultāta sasniegšanai. LPG aparāta programmu izvēlne ļauj izvēlēties nepieciešamo darba režīmu un individuāli regulēt iedarbības intensitāti, ņemot vērā katra klienta īpatnības, vajadzības un izjūtas. Pirms procedūras klients uzvelk speciālu kostīmu, kas nodrošina vieglu aparāta slīdēšanu pa ķermeni, higiēnu, kā arī paaugstina masāžas efektivitāti. 

Kam ir ieteicama LPG-masāža?

LPG-masāža tiek veiksmīgi izmantota gan sievietēm, gan vīriešiem sekojošu problēmu risināšanai:

Kaut šīs metodes apbrīnojamu efektivitāti nosaka fizioloģijas un lipomasāžas drošuma kombinācija, ko apliecina Eiropā un ASV veiktie pētījumi, LPG procedūrai tomēr ir sekojošās kontrindikācijas: