“MON AMI” skaistuma studijas kolektīvā ir apvienojušies skaistumkopšanas un veselības jomas profesionāļi – kosmetoloģi ar medicīnisko izglitību, frizieri, manikīra un pedikīra meistari, kas mīl to, ar ko nodarbojas. Neskatoties uz lielu un bagātu pieredzi, mēs pastāvīgi paaugstinām savu kvalifikāciju. Mūsu studijā katrs klients saņems mazliet vairāk, nekā parastā skaistumkopšanas salonā, - Jūs saņemsiet mūsu dvēseles daļiņu.

Skaistumkopšanas studija “MON AMI” ir unikāla iespēja kļūt vēl pievilcīgākai un veselīgākai.

Tikai pie mums ir ierīkots vienīgais Latvijā pēdējās paaudzes lipomasāžas aparāts “Endermolab”. Šis revolucionārs franču kosmetoloģijas jaunums tiešām dara brīnumus! Ar tā palīdzību var būtiski uzlabot sejas un ķermeņa ādas stāvokli, uzvarēt grumbas un krunciņas, kā arī kļūt slaidākai. Acīm pamanāmi tiek samazināti tauku nogulumi, pat tādās problēmzonās, kas nepadodas nedz regulārām fiziskām slodzēm, nedz stingrām diētām.

Plašs progresīvu kosmētisku līdzekļu spektrs ļauj mūsu meistariem piemeklēt katram klientam individuālu programmu un nepieciešamu procedūru kompleksu, lai klients izskatītos vēl skaistāks un jaunāks.