Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Kas ir CALGEL?

Calgel sastāvs ir maksimāli pietuvināts dabīgajam nagam. Tā galvenās priekšrocības ir dabīgs izskats, kas tiek panākts ar ultrasmalku uzklāšanu, kā arī elastīgums un neparasta izturība.

  • Neizraisa alerģiskās reakcijas.
  • Strādājot ar to, nerada putekļus.
  • Izturību CALGEL sniedz speciāli izstrādāts saķeres veids ar dabīgu nagu un neticams elastīgums, kas ļauj pārklājumam turēties 6-8 nedēļas!
  • Nebojā dabīgā naga plāksni, pateicoties tam, ka nags netiek vīlēts.
  • Regulāri lietojot Calgel (3-4 mēnešu pēc kārtas), nagi kļūst stiprāki.

Šobrīd Calgel ir visveselīgākā alternatīva nagu kopšanas jomā. Pēc Calgel noņemšanas klientam ir gari un skaisti dabīgie nagi. Turpretī pēc akrila pārklājuma noņemšanas nagi visbiežāk ir ļoti bojāti, un dabīgās nagu plāksnes atjaunošanai ir nepieciešams diezgan daudz laika. Atšķirībā no akrila un gēla pārklājuma, Calgel ne tikai nebojā dabīgus nagus pieaudzēšanas laikā, bet arī stiprina tos. Calgel sekmē veselu nagu augšanu vienlaicīgi piešķirot tiem spīdumu, padarot tos stingrākus un elastīgākus.

Kādas komponentes ir Calgel sastāvā?

Gēla bāzes sastāva pamatkomponents ir Dienvidāfrikas tīkkoka sveķi, kuram ir ārkārtīgi cieta un izturīga koksne. Šie sveķi ļauj izveidot uz naga izturīgu pārklājumu. Gēla sastāvā ir dabīgas komponentes, kas, mijiedarbojoties ar nagu plāksnes proteīnu, veido necaurlaidīgu caurspīdīgu kārtu. Calgel nesatur metilmetakrilātus, etilmetakrilātus, akrila skābes, plasticīdus.

Kādā veidā Calgel tiek uzklāts un nofiksēts uz naga?

Gēls tiek uzklāts uz iepriekš apstrādātas nagu virsmas un tiek novietots uz divām minūtēm zem UV lampas, lai tas kļūtu ciets. UV staru ietekmē gēls tiek nofiksēts uz dabīgiem nagiem bez praimeru vai fiksatoru iepriekšējās uzklāšanas. Tas ir pašizlīdzinošs produkts, kas nodrošina tā lietošanas vieglumu un ātrumu. Tas ir caurspīdīgs un tam piemīt dabiskais spīdums. Pēc apstrādes ar gēlu nagi kļūst stipri, bet elastīgi, tie neplaisās un nelūzt. Nekādas vīlēšanas gan gēla uzklāšanas laikā, gan pēc tās. Tālāk ar Calgel sistēmas krāsaino gēlu palīdzību tiek veikts franču vai krāsains manikīrs. Protams, šī sistēma tiek lietota arī pedikīra procedūrām.

Kas ir Calgel sistēmas krāsainie gēli?

Krāsainais Calgel gēls tiek ražots uz caurspīdīga gēla bāzes ar krāsaino pigmentu pievienošanu. Tas izskatās un tiek uzklāts kā nagu laka, atšķiroties ar to, ka tas piedod nagiem ne tikai permanentu krāsu, bet arī neticamu izturību un elastīgumu. Krāsainais gēls paliek nemainīgs vairākas nedēļas pēc kārtas – tas nemaz nezaudē spilgtumu, neizbalē, nedrupinās un nenodilst uz nagu galiem. Šādu gēlu krāsu palete ir ļoti plaša – Jūs bez pūlēm varēsiet piemeklēt piemērotāko savai gaumei.