Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

INTERACTIVE +

Neagresīvā, bet ļoti efektīva procedūra cīņai pret ādas bioloģisku stāvokli un fotonovecošanos. Šiem preparātiem piemīt augsta dermatoloģiskā un bioķīmiskā aktivitāte, kas spēj vienlaicīgi iedarboties uz ādu visos tās slāņos, kas ir saistīti ar ādas novecošanas problēmām.  

Homeo Rose

Procedūra ir paredzēta ādai ar kapilāru problēmām (kuperoze (rozacea), jutīga āda utt.), palīdz kontrolēt pārāk lielu asinsvadu paplašināšanos, āda tiek mitrināta, tiek likvidēti mikroiekaisuma procesi, tiek uzlabotas ādas barjeras funkcijas.

Akne Peel

Paredzēta taukainās un problemātiskās ādas ārstēšanai.

Mandeļu pīlings

Galvenais aktīvais mandeļu pīlinga elements – mandeļskābe. Tai ir saudzējošā iedarbība uz ādu, bet tajā pašā laikā nodrošina augsto procedūras efektivitāti. Mandeļu pīlings nomierina un atjauno jutīgu ādu, izlīdzina grumbiņas, novērš ādas ļenganumu un atūdeņošanu. Mandeļskābe padara vasaras raibumus un pigmentācijas plankumus gaišākus, samazina ādas fotojutīgumu, kas ļauj veikt pīlinga procedūras arī aktīvas saules laikā, tādēļ mandeļu pīlingu var droši lietot visa gada laikā. Procedūra ir piemērota visiem vecumiem un ādas tipiem.

Akne pīlings

Akne pīlings novērš pinņu izsitumus uz sejas ādas, krūšu un muguras augšējas daļas. Tas ir drošs un efektīvs pīlings, kas palīdz risināt tādas estētiskās problēmas, kā akne un rētas, kas veidojas no akne, kā arī ādas iekaisuma procesus, nelielu defektu korekcijas, slēgta tipa komedonus utt. Procedūra ļauj sabalansēt taukainu un kombinētu ādu, samazināt līdz minimumam akne rašanas iespēju arī nākotnē. Rezultāts tiek panākts pēc procedūru kursa sākot no 5 līdz 10 procedūrām ar 2-3 nedēļu intervālu.