Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Mezoporācija ir procedūra, kas ir paredzēta grumbu, sausās un atūdeņotas, ļenganās ādas, “otra” zoda, un pat ādas pigmentācijas ārstēšanai. Tā ir alternatīva klasiskai mezoterapijai, tikai bez injekciju izmantošanas.  Mezoporācija ir inovatīvā tehnoloģija, kas ļauj sasniegt pārsteidzošu kosmētisku efektu. Pati procedūra ir neparasti patīkama, atraumatiska un droša, ātri iedarbojas un ir augsti efektīva.

Mezoporācijas mērķis ir ļaut barojošām vielām iekļūt dziļi ādā un padarīt to iedarbību maksimāli efektīvu. Kā tas strādā? Viss noslēpums slēpjas elektriskos impulsos! Kosmetologs uzklāj uz ādas atbilstošu dažādiem defektiem kosmētisku sastāvu, un tālāk kosmetologs veic masāžu, izmantojot speciālu krēmu.

Aparāta radītie elektriskie impulsi atver šūnu poras, pateicoties kam ārstnieciskie komponenti iekļūst epidermas dziļākos slāņos.

Mezoporācijas iedarbība ir ļoti delikāta. Procedūras laikā Jūs nejutīsiet sāpes, tikai patīkamu un vieglu duršanu. Pēc mezoporācijas seansiem nerodas hematomas, tūskas, alerģijas. Tā ir pilnībā droša procedūra.

Mezoporācijas efekts ir tūlītējs un turpina pieaugt vēl četru stundu laikā. Rezultāts turas burtiski divas nedēļas līdz mēnesim. Protams, dzīves veids, smēķēšana, alkohols, bezmiegs un stress spēj saīsināt mezoporācijas efekta laiku. Optimāla efekta sasniegšanai ieteicams veikt procedūru vairākas reizes. Tomēr tā var būt arī vienreizēja procedūra, ja rezultātu ir nepieciešams sasniegt tieši uz šo vakaru. 

Ja tiek izvēlēta procedūra ar lielāku preparātu devu, ražotāji rekomendē iziet procedūru kursu 1 reizi vienā-divās nedēļās, pārējos gadījumos efekta uzturēšanai var veikt procedūru vienreiz mēnesī un pat retāk.